Fischer SCHROEF RVS M6X16 DS200 - 80406201
Artikelnummer: 20430063 | Fabrikantnummer: 80406201 | EAN: 8712061055296
Het productnummer van de fabrikant is 80406201. Het EAN nummer is 8712061055296. Het interne artikelnummer is 20430063.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 1 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Schroefdraadlengte | 16 mm |
| Aandraaivoorziening | Schroefgleuf |
| Kopvorm | Cilinderkop |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 6 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 16 mm |
| Kopdiameter | 10 mm |
| Kophoogte | 3.9 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Bouten en moeren
Installatiemateriaal |
Fischer SLTRING M6 RVS DS250
Artikelnummer: 20453770
Fabrikantnummer: 81206001
Fischer TAPBOUT M6X16 RVS DS200
Artikelnummer: 20523534
Fabrikantnummer: 80106201
Fischer VEERRING M6 RVS DS250
Artikelnummer: 20529267
Fabrikantnummer: 84206001
Fischer SCHROEF RVS M6X16 DS500
Artikelnummer: 22662949
Fabrikantnummer: 80506201
Fischer SCHROEF RVS M6X16 DS500
Artikelnummer: 22662950
Fabrikantnummer: 80506202