Fischer BOUT RVS M6X16 DS200 - 81506201
Artikelnummer: 22664615 | Fabrikantnummer: 81506201 | EAN: 8712061381463
Het productnummer van de fabrikant is 81506201. Het EAN nummer is 8712061381463. Het interne artikelnummer is 22664615.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 1 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Schroefdraadlengte | 16 mm |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Platte kop |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Sleutelwijdte | 4 mm |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 6 |
| Lengte tot onderkant kop | 16 mm |
| Verzonken kop | Ja |
| Kopdiameter | 12 mm |
| Kophoogte | 4.9 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| Categorieën |
Bouten en moeren
Installatiemateriaal |
Fischer SCHROEF RVS M6X16 DS200
Artikelnummer: 20430063
Fabrikantnummer: 80406201
Fischer SLTRING M6 RVS DS250
Artikelnummer: 20453770
Fabrikantnummer: 81206001
Fischer TAPBOUT M6X16 RVS DS200
Artikelnummer: 20523534
Fabrikantnummer: 80106201
Fischer VEERRING M6 RVS DS250
Artikelnummer: 20529267
Fabrikantnummer: 84206001
Fischer SCHROEF RVS M6X16 DS500
Artikelnummer: 22662949
Fabrikantnummer: 80506201