Fischer TAPBOUT M8X12 RVS DS200 - 80108151
Artikelnummer: 20523517 | Fabrikantnummer: 80108151 | EAN: 8712061280049
Het productnummer van de fabrikant is 80108151. Het EAN nummer is 8712061280049. Het interne artikelnummer is 20523517.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.25 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Schroefdraadlengte | 12 mm |
| Sleutelwijdte | 13 mm |
| Aandraaivoorziening | Zeskant (hexagonaal) |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 8 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 12 mm |
| Kophoogte | 5.3 mm |
| Kopdiameter | 13 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer RVS VEERRING M8 DS250
Artikelnummer: 20529263
Fabrikantnummer: 84208001
Fischer SLTRING M8 RVS DS250
Artikelnummer: 20453787
Fabrikantnummer: 81208001
Fischer SCHROEF RVS M8X12 DS200
Artikelnummer: 22663078
Fabrikantnummer: 80508151
Fischer SCHROEF RVS M8X12 DS200
Artikelnummer: 22662510
Fabrikantnummer: 80408151