Fischer TAPBOUT M8X20 RVS DS100 - 80108231
Artikelnummer: 20523559 | Fabrikantnummer: 80108231 | EAN: 8712061053803
Het productnummer van de fabrikant is 80108231. Het EAN nummer is 8712061053803. Het interne artikelnummer is 20523559.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Schroefdraadlengte | 20 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.25 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 13 mm |
| Aandraaivoorziening | Zeskant (hexagonaal) |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 8 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 20 mm |
| Kophoogte | 5.3 mm |
| Kopdiameter | 13 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer RVS VEERRING M8 DS250
Artikelnummer: 20529263
Fabrikantnummer: 84208001
Fischer SLTRING M8 RVS DS250
Artikelnummer: 20453787
Fabrikantnummer: 81208001
Fischer SCHROEF RVS M8X20 DS200
Artikelnummer: 22663087
Fabrikantnummer: 80508231
Fischer SCHROEF RVS M8X20 DS200
Artikelnummer: 22663088
Fabrikantnummer: 80508232
Fischer SCHROEF RVS M8X20 DS200
Artikelnummer: 22663089
Fabrikantnummer: 80508233
Fischer SCHROEF RVS M8X20 DS200
Artikelnummer: 22662514
Fabrikantnummer: 80408231