Bailey Automotive H4 12V 60/55W P43T blue laser 2ST - 147006
Artikelnummer: 26580798 | Fabrikantnummer: 147006 | EAN: 8714681470060
Het productnummer van de fabrikant is 147006. Het EAN nummer is 8714681470060. Het interne artikelnummer is 26580798.
| Klasse |
Voertuiglamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Automotive
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Blauw |
| Diameter | 17 mm |
| Totale lengte | 82 mm |
| Geschikt voor railverkeer | Nee |
| Geschikt voor overige verlichting personenauto | Nee |
| Geschikt voor vaartuig | Nee |
| Geschikt voor bromfiets | Nee |
| Geschikt voor vorkheftruck | Nee |
| Geschikt voor overige verlichting vrachtauto | Nee |
| Geschikt voor fiets | Nee |
| Geschikt voor motorfiets | Nee |
| Geschikt voor vliegtuig | Nee |
| Technologie | Halogeenlamp |
| Geschikt voor koplamp personenauto | Ja |
| Nom. vermogen gloeidraad 2 | 55 W |
| Voet | P43t |
| Nom. vermogen gloeidraad 1 | 60 W |
| Geschikt voor koplamp vrachtauto | Ja |
| Lampspanning | 12 - 12 V |
| Normaanduiding (ECE) | H4 |
| Categorieën |
Speciaallampen
Lichtbronnen |
Osram OSR Automotive 64193CBN H4 P43T 12V 60/55W blauw
Artikelnummer: 23490912
Fabrikantnummer: 4062172149334