Bailey Ba15d t14x30 48V 5W C-2F - B30048005
Artikelnummer: 23223215 | Fabrikantnummer: B30048005 | EAN: 8714681013571
Het productnummer van de fabrikant is B30048005. Het EAN nummer is 8714681013571. Het interne artikelnummer is 23223215.
Kleurtemperatuur
BEE Miniatuur Ba15d Buis 14x30mm 48V 105mA 0.105A 5W Helder 2000u C-2F Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature Bayonet Cap
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Totale lengte | 30 mm |
| Voet | BA15d |
| Diameter | 14 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Technologie | Gloeilamp |
| Nom. stroom | 105 mA |
| Lampspanning | 48 - 48 V |
| Lampvermogen | 5 - 5 W |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp C-2F ba15d 48V gloeilamp
Artikelnummer: 20845480
Fabrikantnummer: B30048003