Bailey Ba9s t10x28 60V 85ma C-2F - B28060085
Artikelnummer: 20845808 | Fabrikantnummer: B28060085 | EAN: 8714681012321
Het productnummer van de fabrikant is B28060085. Het EAN nummer is 8714681012321. Het interne artikelnummer is 20845808.
Kleurtemperatuur
Bailey Miniatuur Ba9s Buis 10x28mm 60V 85mA 0.085A 5W Helder 2000h C-2F Indicatie- en signaleringslamp
BAI Miniatuur Ba9s Buis 10x28mm 60V 85mA 0.085A 5W Helder 2000u C-2F Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature Bayonet Cap
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Voet | BA9s |
| Diameter | 10 mm |
| Nom. stroom | 85 mA |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Totale lengte | 28 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 60 - 60 V |
| Lampvermogen | 5 - 5 W |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Bailey Miniature bayonet cap Ba9s t10x28 48V-60V 4W C-2F
Artikelnummer: 26613854
Fabrikantnummer: B28060004