Bailey Miniature bayonet cap Ba9s t10x28 48V-60V 4W C-2F - B28060004
Artikelnummer: 26613854 | Fabrikantnummer: B28060004 | EAN: 8714681012246
Het productnummer van de fabrikant is B28060004. Het EAN nummer is 8714681012246. Het interne artikelnummer is 26613854.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature Bayonet Cap
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Voet | BA9s |
| Diameter | 10 mm |
| Nom. stroom | 83 mA |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Totale lengte | 28 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 48 - 48 V |
| Lampvermogen | 4 - 4 W |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Bailey Ba9s t10x28 60V 85ma C-2F
Artikelnummer: 20845808
Fabrikantnummer: B28060085
Artikelnummer: 26613854
Fabrikantnummer: B28060004