Bailey Baispot led-lamp e27 7W reflector 830 3000K 600LM dimbaar - 80100040925
Artikelnummer: 21268525 | Fabrikantnummer: 80100040925 | EAN: 8714681409251
Omschrijving
De Bailey Baispot led-lamp e27 7W reflector 830 3000K 600LM dimbaar staat gelijk aan een 60W gloeilamp.
Bailey BaiSpot LED Reflector led-lamp
Het productnummer van de fabrikant is 80100040925. Het EAN nummer is 8714681409251. Het interne artikelnummer is 21268525.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Bailey BaiSpot LED Reflector R63 E27 7W 3000K Warmwit 600lm Dimbaar Mat 220-240V/AC CRI80-89 120D 63x105mmm, LED-lamp
BAI BaiSpot LED Reflector R63 E27 7W 3000K 600lm (80W) Dimbaar Mat 230V-240V 120° 63x105mmm LED-lamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
BAI BaiSpot LED Reflector R63 E27 7W 3000K 600lm (80W) Dimbaar Mat 230V-240V 120° 63x105mmm LED-lamp
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
BaiSpot LED MV R
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 105 mm |
| Kleur behuizing | Overig |
| Voet | E27 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 7 kWh |
| Lampvorm | Reflector |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 20000 h |
| Diameter | 63 mm |
| Lichtsterkte | 650 cd |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 86 lm/W |
| Uitvoering glas/afdekking | Gematteerd |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Filament lamp | Nee |
| Min. aantal schakelcycli | 20000 |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Ja |
| Lampaanduiding | R63 |
| Vermogensfactor | 0.6 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM5 |
| Lampvermogen | 7 - 7 W |
| Lichtstroom | 600 - 600 lm |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Nom. stroom | 120 - 120 mA |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 600 lm |
| Stralingshoek | 120 - 120 ° |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | F |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Categorieën |
E27 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Baispot led-lamp e27 7W reflector 830 3000K 600LM dimbaar
Artikelnummer: 21268525
Fabrikantnummer: 80100040925