Bailey Led filament spot led-lamp e27 4W reflector 827 2700K 350LM dimbaar - 142695
Artikelnummer: 22748077 | Fabrikantnummer: 142695 | EAN: 8714681426951
Omschrijving
De Bailey Led filament spot led-lamp e27 4W reflector 827 2700K 350LM dimbaar staat gelijk aan een 40W gloeilamp.
Bailey led-lamp
Het productnummer van de fabrikant is 142695. Het EAN nummer is 8714681426951. Het interne artikelnummer is 22748077.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
BAI LED Filament Reflector R63 E27 4W 2700K 350lm (32W) 230V-240V 120° 63x102mm LED-lamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
LED Filament reflector
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 102 mm |
| Voet | E27 |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Lampvorm | Reflector |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 4 kWh |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Diameter | 63 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Lichtsterkte | 160 cd |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Filament lamp | Ja |
| Specifieke lichtstroom lamp | 88 lm/W |
| Min. aantal schakelcycli | 15000 |
| Nom. stroom | 35 - 35 mA |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Ja |
| Lampaanduiding | R63 |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Lampvermogen | 4 - 4 W |
| Lichtstroom | 350 - 350 lm |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 350 lm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Stralingshoek | 120 - 120 ° |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | F |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Glas |
| Categorieën |
E27 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Led filament spot led-lamp e27 4W reflector 827 2700K 350LM dimbaar
Artikelnummer: 22748077
Fabrikantnummer: 142695