Bailey Fluorescent TL5 Circular 2GX13 55W 3300LM 840 - 146259
Artikelnummer: 23898359 | Fabrikantnummer: 146259 | EAN: 8714681462591
Het productnummer van de fabrikant is 146259. Het EAN nummer is 8714681462591. Het interne artikelnummer is 23898359.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
TL-buis
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Fluorescent
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Kleurtemperatuur | 4000 K |
| Lengte | 305 mm |
| Lampvermogen | 55 W |
| Kleur | Wit |
| Splinterbescherming | Nee |
| Stralingshoek | 360 ° |
| Lichtkleur | 840 |
| Lichtstroom | 3300 lm |
| Interne reflectorlaag | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 12000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 56 kWh |
| Ontstekingsstrook | Nee |
| Dubbelwandig | Nee |
| Toepassing | Algemeen |
| Snelstart | Ja |
| Voor toepassing bij lage temperaturen | Nee |
| Starterloos bedrijf | Nee |
| Lampvorm | Ring |
| Spectrumlamp | Nee |
| Ringdiameter | 0 mm |
| Voet | 2GX13 |
| Buisdiameter | 18 mm |
| Geschikt voor explosieveilige armaturen | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Neutraal wit 3300 - 5300 K |
| Lampaanduiding | Overig |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | A |
| Specifieke lichtstroom lamp | 76.5 lm/W |
| Categorieën |
Tl buizen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 23898359
Fabrikantnummer: 146259