Bailey Halogeenlamp axiaal zonder reflector eco JDD e27 160W 115MM - 20100032778
Artikelnummer: 22686479 | Fabrikantnummer: 20100032778 | EAN: 8714681327784
Het productnummer van de fabrikant is 20100032778. Het EAN nummer is 8714681327784. Het interne artikelnummer is 22686479.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Hoogvolt halogeenlamp zonder reflector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Halogen
Toon alle producten in deze serie |
| Voet | E27 |
| Gedraaid glas | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 1000 h |
| Diameter | 32 mm |
| Totale lengte | 115 mm |
| Kleurtemperatuur | 2900 K |
| Lichtstroom | 3100 lm |
| UV-bescherming | Ja |
| Infrarood coating | Nee |
| Lampvermogen | 160 W |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 130 kWh |
| Lampspanning | 220 - 220 V |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Model | Helder |
| Categorieën |
Halogeenlampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 22686479
Fabrikantnummer: 20100032778