Bailey Halogeenlamp zonder reflector eco JDD e27 175W 105MM - 142513
Artikelnummer: 22689160 | Fabrikantnummer: 142513 | EAN: 8714681425138
Het productnummer van de fabrikant is 142513. Het EAN nummer is 8714681425138. Het interne artikelnummer is 22689160.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Hoogvolt halogeenlamp zonder reflector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Halogen
Toon alle producten in deze serie |
| Voet | E27 |
| Gedraaid glas | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 1000 h |
| Diameter | 32 mm |
| Totale lengte | 115 mm |
| Kleurtemperatuur | 2900 K |
| Lichtstroom | 3500 lm |
| UV-bescherming | Nee |
| Infrarood coating | Nee |
| Lampvermogen | 175 W |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 175 kWh |
| Lampspanning | 230 - 240 V |
| Lampaanduiding | Overig |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Model | Helder |
| Categorieën |
Halogeenlampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 22689160
Fabrikantnummer: 142513