Bailey Halogeenlamp zonder reflector e27 250W 103MM - HD27240250
Artikelnummer: 22727178 | Fabrikantnummer: HD27240250 | EAN: 8714681074398
Het productnummer van de fabrikant is HD27240250. Het EAN nummer is 8714681074398. Het interne artikelnummer is 22727178.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Hoogvolt halogeenlamp zonder reflector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Halogen
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 250 W |
| Kleurtemperatuur | 2800 K |
| Voet | E27 |
| Gedraaid glas | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Totale lengte | 103 mm |
| Lichtstroom | 3700 lm |
| Diameter | 33 mm |
| UV-bescherming | Nee |
| Infrarood coating | Nee |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 250 kWh |
| Lampspanning | 220 - 220 V |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Model | Helder |
| Categorieën |
Halogeenlampen
Lichtbronnen |
Bailey Halogeenlamp zonder reflector e27 250W 103MM
Artikelnummer: 22698885
Fabrikantnummer: HD27240250F
Artikelnummer: 22727178
Fabrikantnummer: HD27240250