Bailey LED Capsule MV Led G9 dim 2.5W (24W) 240LM 827 helder - 147170
Artikelnummer: 26724264 | Fabrikantnummer: 147170 | EAN: 8714681471708
Het productnummer van de fabrikant is 147170. Het EAN nummer is 8714681471708. Het interne artikelnummer is 26724264.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
LED Capsule MV
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Kleur | Wit |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 3 kWh |
| Voet | G9 |
| Lengte | 38 mm |
| Diameter | 16 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Nom. stroom | 13 - 13 mA |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Specifieke lichtstroom lamp | 96 lm/W |
| Filament lamp | Nee |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Ja |
| Lampaanduiding | Overig |
| Vermogensfactor | 0.8 |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Lampvermogen | 2.5 - 2.5 W |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Min. aantal schakelcycli | 30000 |
| Lichtstroom | 240 - 240 lm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Stralingshoek | 280 - 280 ° |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 240 lm |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | F |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lampvorm | Capsule/staaf |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Kunststof |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Bailey Lamphouder G9 6a 250V T250 250MM wit steekfitting
Artikelnummer: 21381561
Fabrikantnummer: 141211
Bailey LAMPH G9 KERAM TBV HALOGE
Artikelnummer: 22407131
Fabrikantnummer: 140268
Bailey Led capsule led-lamp G9 5W buis eenkneeps (eenzijdige voeding) 827 2700K 600LM dimbaar
Artikelnummer: 22748067
Fabrikantnummer: 142593
Bailey LED Capsule MV Led G9 dim 3.5W (30W) 320LM 830 helder
Artikelnummer: 26724259
Fabrikantnummer: 147159
Artikelnummer: 26724264
Fabrikantnummer: 147170