Bailey LED Capsule MV Led G9 dim 3.5W (30W) 320LM 830 helder - 147159
Artikelnummer: 26724259 | Fabrikantnummer: 147159 | EAN: 8714681471593
Het productnummer van de fabrikant is 147159. Het EAN nummer is 8714681471593. Het interne artikelnummer is 26724259.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
LED Capsule MV
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 50 mm |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Diameter | 17 mm |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 4 kWh |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Voet | G9 |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 91 lm/W |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Filament lamp | Nee |
| Nom. stroom | 16 - 16 mA |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Ja |
| Lampaanduiding | Overig |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Min. aantal schakelcycli | 10000 |
| Lichtstroom | 320 - 320 lm |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Lampvermogen | 3.5 - 3.5 W |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Stralingshoek | 360 - 360 ° |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 320 lm |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | F |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lampvorm | Capsule/staaf |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Kunststof |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Bailey Lamphouder G9 6a 250V T250 250MM wit steekfitting
Artikelnummer: 21381561
Fabrikantnummer: 141211
Bailey LAMPH G9 KERAM TBV HALOGE
Artikelnummer: 22407131
Fabrikantnummer: 140268
Calex CAL LED Lamp Led G9 dim 3W (30W) 320LM 830 helder
Artikelnummer: 23587892
Fabrikantnummer: 1301003100
Bailey LED Capsule MV Led G9 warmdim 4W (33W) 360LM 830-822
Artikelnummer: 25660175
Fabrikantnummer: 146588
Bailey LED Capsule MV Led G9 dim 2.5W (24W) 240LM 827 helder
Artikelnummer: 26724264
Fabrikantnummer: 147170
Artikelnummer: 26724259
Fabrikantnummer: 147159