Bailey RoBust LED charge Robust Led inspect 15W 6500K 1500+300LM ip54 5V cliii - 146771
Artikelnummer: 25721609 | Fabrikantnummer: 146771 | EAN: 8714681467718
Het productnummer van de fabrikant is 146771. Het EAN nummer is 8714681467718. Het interne artikelnummer is 25721609.
| Klasse |
Looplamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Robust LED charge
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Met schakelaar | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Spanningstype | DC |
| Breedte | 171 mm |
| Lengte | 79 mm |
| Hoogte/diepte | 41 mm |
| Max. systeemvermogen | 15 W |
| Automatische kabeloprol | Nee |
| Kleurtemperatuur | 6500 - 6500 K |
| Met aansluitsnoer en stekker | Nee |
| Met CEE-stekker | Nee |
| Met laadstation | Nee |
| Stroomvoorziening | Batterij |
| Met bescherming | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 2 |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Met houder | Nee |
| Met ophanghaken | Ja |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | III |
| Nom. spanning | 2 - 2 V |
| Geschikt voor lampvermogen | 3 - 15 W |
| Bedrijfstijd met accu/baterijen | 12 h |
| Categorieën | Gereedschap |
Bailey Accessories Oplader 10 usb-A poorten
Artikelnummer: 23748925
Fabrikantnummer: 145894
Artikelnummer: 25721609
Fabrikantnummer: 146771