Bailey Accessories Oplaadhub 10 usb-A & 10 usb-C poorten - 147138
Artikelnummer: 26647333 | Fabrikantnummer: 147138 | EAN: 8714681471388
Het productnummer van de fabrikant is 147138. Het EAN nummer is 8714681471388. Het interne artikelnummer is 26647333.
| Klasse |
Elektrische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Accessories
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte/diepte | 58 mm |
| Lengte | 78 mm |
| Breedte | 148 mm |
| Kleur | Zwart |
| Type toebehoren/onderdelen | Overig |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Zigbee | Nee |
| Categorieën | Armaturen |
Osram LEDinspect Ledinspect Mini 250 ledil401
Artikelnummer: 23483836
Fabrikantnummer: 4052899623828
Bailey Accessories Oplader 10 usb-A poorten
Artikelnummer: 23748925
Fabrikantnummer: 145894
Osram LEDinspect Ledinspect Utility 1000 ledil407
Artikelnummer: 23896789
Fabrikantnummer: 4062172338356
Bailey RoBust LED charge Robust Led inspect 15W 6500K 1500+300LM ip54 5V cliii
Artikelnummer: 25721609
Fabrikantnummer: 146771
Bailey RoBust LED charge Robust Led multi 20W 6500K 1500LM ip54 5V cliii
Artikelnummer: 25721610
Fabrikantnummer: 146772
Artikelnummer: 25721612
Fabrikantnummer: 146779
Bailey RoBust LED charge Robust Led pocket 10W 6500K 1000LM ip65 5V cliii
Artikelnummer: 25721614
Fabrikantnummer: 146770
Bailey RoBust LED charge Robust Led sleutelhanger 5W 500LM wit + rood ip44 5V
Artikelnummer: 26542792
Fabrikantnummer: 146904
Bailey LED Party balls Led Party balls tafellamp small G150 150LM 2500K ip54 5V
Artikelnummer: 26647327
Fabrikantnummer: 147118
Bailey LED Party balls Led Party balls tafellamp big G200 150LM 2500K ip54 5V
Artikelnummer: 26647328
Fabrikantnummer: 147119
Artikelnummer: 26647333
Fabrikantnummer: 147138