Bailey LED Party balls Led Party balls tafellamp big G200 150LM 2500K ip54 5V - 147119
Artikelnummer: 26647328 | Fabrikantnummer: 147119 | EAN: 8714681471197
Het productnummer van de fabrikant is 147119. Het EAN nummer is 8714681471197. Het interne artikelnummer is 26647328.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Tafellamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
LED Party balls
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Direct-/indirectaandeel apart regelbaar | Nee |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | Nee |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Met contactdoos | Nee |
| Dimbaar | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Materiaal afdekking | Kunststof opaal |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Hoogte/diepte | 450 mm |
| Met schakelaar | Ja |
| Richtbaar | Nee |
| Spanningstype | DC |
| Soort verlichtingsarmatuur | Overig |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Montagewijze | Overig |
| Kleur afdekking | Wit |
| Diameter | 200 mm |
| Verstelbare hoogte | Nee |
| Buigbaar | Nee |
| Met dimmer | Ja |
| Kleurtemperatuur | 2500 - 2500 K |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Lichtverdeler | Geen |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Dimbaar Touch and Dim | Ja |
| Nom. spanning | 5 - 5 V |
| Max. systeemvermogen | 1.2 W |
| Geschikt voor lampvermogen | 1.2 - 1.2 W |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 150 lm/W |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 10000 h |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Traploos |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | III |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 150 - 150 lm |
| Categorieën |
Tafellampen
Huishoudelijk |
Bailey Accessories Oplader 10 usb-A poorten
Artikelnummer: 23748925
Fabrikantnummer: 145894
Bailey Accessories Oplaadhub 10 usb-A & 10 usb-C poorten
Artikelnummer: 26647333
Fabrikantnummer: 147138
Bailey LED Party balls Reserve Led-lamp 2500K 150LM voor party balls tafellampen
Artikelnummer: 26647334
Fabrikantnummer: 147132
Artikelnummer: 26647328
Fabrikantnummer: 147119