Bailey Led filament GLS led-lamp e27 5W peer 827 2700K 550LM dimbaar - 80100040297
Artikelnummer: 21010725 | Fabrikantnummer: 80100040297 | EAN: 8714681402979
Omschrijving
De Bailey Led filament GLS led-lamp e27 5W peer 827 2700K 550LM dimbaar staat gelijk aan een 60W gloeilamp.
Bailey ledlamp
Het productnummer van de fabrikant is 80100040297. Het EAN nummer is 8714681402979. Het interne artikelnummer is 21010725.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Bailey LED Filament Dimbaar Standaard A60 E27 5W 2700K Warmwit Helder 550lm 220-240V/AC CRI80-89 360D 60x105mm, LED-lamp
BAI LED Filament Dimbaar Peer A60 E27 5W 2700K Helder 550lm (45W) 230V-240V 320° 60x105mm LED-lamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
BAI LED Filament Dimbaar Peer A60 E27 5W 2700K Helder 550lm (45W) 230V-240V 320° 60x105mm LED-lamp
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
LED Filament GLS
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 105 mm |
| Voet | E27 |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 5 kWh |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Lampvorm | Peer |
| Diameter | 60 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Specifieke lichtstroom lamp | 110 lm/W |
| Filament lamp | Ja |
| Lampaanduiding | A-type |
| Min. aantal schakelcycli | 15000 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Ja |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Lampvermogen | 5 - 5 W |
| Lichtstroom | 550 - 550 lm |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Nom. stroom | 26 - 26 mA |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 550 lm |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Kleur behuizing | Kleurloos |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Stralingshoek | 320 - 320 ° |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Glas |
| Categorieën |
E27 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Led filament GLS led-lamp e27 5W peer 827 2700K 550LM dimbaar
Artikelnummer: 21010725
Fabrikantnummer: 80100040297