Bailey Bailum e27 buitenarmatuur - portiekarmatuur ovaal 197x136mm vrijstr schroefklem ip64 brons - 141964
Artikelnummer: 22609311 | Fabrikantnummer: 141964 | EAN: 8714681419649
Omschrijving
Bailey BaiLum Deco AHOI plafond-/wandarmatuur, lengte 197mm, subcategorie plafond en wandarmatuur, geschikt voor wandmontage, geschikt voor plafondmontage, geschikt voor opbouwmontage, lamptype LED uitwisselbaar, lamphouder E27, geschikt voor aantal lichtbronnen 1, behuizing brons,
Het productnummer van de fabrikant is 141964. Het EAN nummer is 8714681419649. Het interne artikelnummer is 22609311.
Aanvullende informatie
De nostalgische scheepslamp is terug van nooit weggeweest. Deze tijdloze bulkhead of bull(s)eye zoals hij ook wel wordt genoemd wordt geleverd in vintage materialen om de originele scheepslook te behouden. Vanwege het waterdichte karakter (IP64) kan het armatuur zowel binnen als buiten worden gebruikt als wand- of plafondlamp. De AHOI wordt geleverd zonder lichtbron en met een 3x0,75mm2 kabel van 50cm.
BAI Bulkhead AHOI E27 Alu Brons Ovaal IP64 Outdoor CLI Max 60W 50cm Kabel 3x0.75mm² Scheepslamp Bulleye / Bullseye Hublot Portiekarmatuur
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
BAI Bulkhead AHOI E27 Alu Brons Ovaal IP64 Outdoor CLI Max 60W 50cm Kabel 3x0.75mm² Scheepslamp Bulleye / Bullseye Hublot Portiekarmatuur
| Klasse |
Plafond-/wandarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Relamp outdoor
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Geschikt voor opbouwmontage | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met luchtsleuven | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Rasteruitvoering | Geen |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Met schakelaar | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Met lichtbron | Nee |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Lamphouder | E27 |
| Slagvastheid | IK02 |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Kleur behuizing | Brons |
| Hoogte/diepte | 110 mm |
| Materiaal afdekking | Glas gestructureerd |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Breedte | 136 mm |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Stralingshoek | Vrijstralend/diffuus |
| Max. systeemvermogen | 60 W |
| Lengte | 197 mm |
| Lichtverdeler | Geen |
| Geschikt voor lampvermogen | 1 - 60 W |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Soort bedrading | Eindig |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | Geen |
| Geleiderdoorsnede | 0.75 mm² |
| Met aansluitsnoer en stekker | Nee |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP64 |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Voldoet aan min. EIA levensduurcriterium L90 (bij 50.000 uur bij tq = 25°C) | Nee |
| Nom. spanning | 12 - 240 V |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | Overig |
| Balvastheid volgens DIN 18032-3 | Nee |
| Lengte snoer | mm |
| Categorieën |
Opbouw
Armaturen |
Huidige product
Bailey Bailum e27 buitenarmatuur - portiekarmatuur ovaal 197x136mm vrijstr schroefklem ip64 brons
Artikelnummer: 22609311
Fabrikantnummer: 141964