Bailey Led filament GLS led-lamp e27 8W peer 827 2700K 900LM dimbaar - 80100040298
Artikelnummer: 20889369 | Fabrikantnummer: 80100040298 | EAN: 8714681402986
Omschrijving
De Bailey Led filament GLS led-lamp e27 8W peer 827 2700K 900LM dimbaar staat gelijk aan een 75W gloeilamp.
Bailey ledlamp, 8W
Het productnummer van de fabrikant is 80100040298. Het EAN nummer is 8714681402986. Het interne artikelnummer is 20889369.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Bailey LED Filament Dimbaar Standaard A60 E27 8W 2700K Warmwit Helder 900lm 220-240V/AC CRI80-89 360D 60x105mm, LED-lamp
BAI LED Filament Dimbaar Peer A60 E27 8W 2700K Helder 900lm (66W) 230V-240V 320° 60x105mm LED-lamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
BAI LED Filament Dimbaar Peer A60 E27 8W 2700K Helder 900lm (66W) 230V-240V 320° 60x105mm LED-lamp
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
LED Filament GLS
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 105 mm |
| Voet | E27 |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Lampvorm | Peer |
| Diameter | 60 mm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 8 kWh |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Filament lamp | Ja |
| Lampaanduiding | A-type |
| Min. aantal schakelcycli | 15000 |
| Specifieke lichtstroom lamp | 113 lm/W |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Ja |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Lampvermogen | 8 - 8 W |
| Lichtstroom | 900 - 900 lm |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Nom. stroom | 42 - 42 mA |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 900 lm |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Kleur behuizing | Kleurloos |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Stralingshoek | 320 - 320 ° |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Glas |
| Categorieën |
E27 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Led filament GLS led-lamp e27 8W peer 827 2700K 900LM dimbaar
Artikelnummer: 20889369
Fabrikantnummer: 80100040298