Bailey Led filament specials led-lamp e27 4W peer 822 2200K 300LM - 141865
Artikelnummer: 22407162 | Fabrikantnummer: 141865 | EAN: 8714681418659
Omschrijving
De Bailey Led filament specials led-lamp e27 4W peer 822 2200K 300LM staat gelijk aan een 25-30W gloeilamp.
Bailey led-lamp
Het productnummer van de fabrikant is 141865. Het EAN nummer is 8714681418659. Het interne artikelnummer is 22407162.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Let op: Met night sensor.
BAI LED Filament Sensor Peer A60 E27 4W 2200K Goud 300lm (29W) 230V-240V 320° 60x105mm Dag / Nacht Lux Sensor LED-lamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
BAI LED Filament Sensor Peer A60 E27 4W 2200K Goud 300lm (29W) 230V-240V 320° 60x105mm Dag / Nacht Lux Sensor LED-lamp
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
LED Filament sensor
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Lengte | 105 mm |
| Kleur | Goud |
| Voet | E27 |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 4 kWh |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Lampvorm | Peer |
| Diameter | 60 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 75 lm/W |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Filament lamp | Ja |
| Lampaanduiding | A-type |
| Min. aantal schakelcycli | 12500 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Lampvermogen | 4 - 4 W |
| Lichtstroom | 300 - 300 lm |
| Kleurtemperatuur | 2200 - 2200 K |
| Nom. stroom | 38 - 38 mA |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 300 lm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Kleur behuizing | Kleurloos |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Stralingshoek | 320 - 320 ° |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Met schemeringsschakelaar | Ja |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Glas |
| Categorieën |
E27 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Led filament specials led-lamp e27 4W peer 822 2200K 300LM
Artikelnummer: 22407162
Fabrikantnummer: 141865