Bailey Feestverlichting (lichtslang) e27 led 25W ip44 - 141336
Artikelnummer: 21502484 | Fabrikantnummer: 141336 | EAN: 8714681413364
Omschrijving
Bailey feestverlichting prikkabelset, 10 lichtpunten, lamptype LED uitwisselbaar, nom. spanning 220 - 240V, aansluitvermogen 25W, geschikt voor buitengebruik, koppelbaar, totale lengte 10m, beschermingsklasse II, beschermingsgraad (IP) IP44
Het productnummer van de fabrikant is 141336. Het EAN nummer is 8714681413364. Het interne artikelnummer is 21502484.
Aanvullende informatie
Bailey Light String
Het leven in ons land speelt zich door de langere zomers en uitgebreide terrassen steeds meer buiten af.
De Light Strings en Party-lampen van Bailey zijn ideaal om het terras op te leuken of af te bakenen.
De IP44 Light Strings zijn beschikbaar in 5, 10, 25 en 50 meter.
Raadpleeg de website voor meer informatie over de Party Bulbs en Safe-lampen.
BAI Prikkabel 10m Zwart met 10 fittingen E27 Max 25W per fitting IP44 CLII H07RN-F 2x1.5mm² Koppelbaar. Lamphouders en lampen dienen naar beneden te wijzen.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
Het leven in ons land speelt zich door de langere zomers en uitgebreide terrassen steeds meer buiten af.
De Light Strings en Party-lampen van Bailey zijn ideaal om het terras op te leuken of af te bakenen.
De IP44 Light Strings zijn beschikbaar in 5, 10, 25 en 50 meter.
Raadpleeg de website voor meer informatie over de Party Bulbs en Safe-lampen.
BAI Prikkabel 10m Zwart met 10 fittingen E27 Max 25W per fitting IP44 CLII H07RN-F 2x1.5mm² Koppelbaar. Lamphouders en lampen dienen naar beneden te wijzen.
| Klasse |
Feestverlichting
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Party light string
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Met lichtbron | Nee |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Lichtkleur | Overig |
| Kleur | Zwart |
| Aantal polen | 2 |
| Aansluitwijze | Overig |
| Koppelbaar | Ja |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Aantal lichtpunten | 10 |
| Totale lengte | 10 m |
| Met stroombrug | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Soort bedrading | Eindig |
| Geleiderdoorsnede | 1.5 mm² |
| Aansluitvermogen | 25 W |
| Diameter | 8.8 mm |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Model | Prikkabelset |
| Type voeding | Netvoeding |
| Categorieën |
Feestverlichting
Armaturen |
Huidige product
Bailey Feestverlichting (lichtslang) e27 led 25W ip44
Artikelnummer: 21502484
Fabrikantnummer: 141336