Bailey Led party bulb led-lamp e27 2W peer 828 2800K 90LM - 80100038999
Artikelnummer: 21033507 | Fabrikantnummer: 80100038999 | EAN: 8714681389997
Omschrijving
De Bailey Led party bulb led-lamp e27 2W peer 828 2800K 90LM staat gelijk aan een 25-30W gloeilamp.
Bailey LED Party Bulb A60 led-lamp, wit, lengte 108mm, diameter 60mm, energie-efficiëntieklasse A+, 2W, voet E27, temperatuur 2800K, lichtstroom 90lm, stralingshoek 360°, gemiddelde nom. levensduur 30000u, lampvorm peer, nom. spanning 220 - 240V, nom. stroom 20mA, spanningstype AC,
Het productnummer van de fabrikant is 80100038999. Het EAN nummer is 8714681389997. Het interne artikelnummer is 21033507.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
BAI BaiColour LED Party Bulb Peer A60 E27 2W 2800K 200lm (20W) 230V-240V 360° 60x108mm IP44 Plastic Kerst/Feest verlichting LED-lamp voor prikkabel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
LED Party Bulb
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 108 mm |
| Voet | E27 |
| Uitvoering glas/afdekking | Opaal |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Lampvorm | Peer |
| Gemiddelde nom. levensduur | 20000 h |
| Diameter | 60 mm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 2 kWh |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 100 lm/W |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 2800 - 2800 K |
| Filament lamp | Nee |
| Lampaanduiding | A-type |
| Min. aantal schakelcycli | 15000 |
| Nom. stroom | 35 - 35 mA |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lampvermogen | 2 - 2 W |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Lichtstroom | 200 - 200 lm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Vermogensfactor | 0.25 |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 200 lm |
| Stralingshoek | 360 - 360 ° |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | F |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Kunststof |
| Categorieën |
E27 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Led party bulb led-lamp e27 2W peer 828 2800K 90LM
Artikelnummer: 21033507
Fabrikantnummer: 80100038999