Bailey Feestverlichting (lichtslang) e27 led 25W ip44 - 142610
Artikelnummer: 22718512 | Fabrikantnummer: 142610 | EAN: 8714681426104
Omschrijving
Bailey feestverlichting
Het productnummer van de fabrikant is 142610. Het EAN nummer is 8714681426104. Het interne artikelnummer is 22718512.
Aanvullende informatie
Bailey Light String
Het leven in ons land speelt zich door de langere zomers en uitgebreide terrassen steeds meer buiten af.
De Light Strings en Party-lampen van Bailey zijn ideaal om het terras op te leuken of af te bakenen.
De IP44 Light Strings zijn beschikbaar in 5, 10, 25 en 50 meter.
Raadpleeg de website voor meer informatie over de Party Bulbs en Safe-lampen.
BAI Prikkabel 25m Zwart met 25 fittingen E27 Max 25W per fitting IP44 CLII H07RN-F 2x1.5mm² Koppelbaar. Lamphouders en lampen dienen naar beneden te wijzen.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
Het leven in ons land speelt zich door de langere zomers en uitgebreide terrassen steeds meer buiten af.
De Light Strings en Party-lampen van Bailey zijn ideaal om het terras op te leuken of af te bakenen.
De IP44 Light Strings zijn beschikbaar in 5, 10, 25 en 50 meter.
Raadpleeg de website voor meer informatie over de Party Bulbs en Safe-lampen.
BAI Prikkabel 25m Zwart met 25 fittingen E27 Max 25W per fitting IP44 CLII H07RN-F 2x1.5mm² Koppelbaar. Lamphouders en lampen dienen naar beneden te wijzen.
| Klasse |
Feestverlichting
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Party light string
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Met lichtbron | Nee |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Lichtkleur | Overig |
| Kleur | Zwart |
| Aantal polen | 2 |
| Aansluitwijze | Overig |
| Koppelbaar | Ja |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Met stroombrug | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Soort bedrading | Eindig |
| Geleiderdoorsnede | 1.5 mm² |
| Aansluitvermogen | 25 W |
| Aantal lichtpunten | 25 |
| Diameter | 8.8 mm |
| Totale lengte | 25 m |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Model | Prikkabelset |
| Type voeding | Netvoeding |
| Categorieën |
Feestverlichting
Armaturen |
Huidige product
Bailey Feestverlichting (lichtslang) e27 led 25W ip44
Artikelnummer: 22718512
Fabrikantnummer: 142610