Bailey Led party bulb led-lamp e27 2W peer 70LM - 80100038984
Artikelnummer: 20794863 | Fabrikantnummer: 80100038984 | EAN: 8714681389843
Omschrijving
Bailey Party Bulb led-lamp, groen, energie-efficiëntieklasse G, voet E27, 2W, lichtstroom 40lm, specifieke lichtstroom lamp 20lm/W, consistentie (McAdam ellips) overig, weergave-index 70 - 79, lampvorm peer, lampaanduiding A-type, uitvoering glas/afdekking opaal, behuizing overig,
Het productnummer van de fabrikant is 80100038984. Het EAN nummer is 8714681389843. Het interne artikelnummer is 20794863.
Aanvullende informatie
Bailey BaiColour LED Party Bulb Standaard A60 E27 2W Groen 70lm 220-240V/AC 360D 60x108mm IP44, Kunststof bulb, Kerst/Feest verlichting, LED-lamp
BAI BaiColour LED Party Bulb Peer A60 E27 2W Groen 40lm 230V-240V 360° 60x108mm IP44 Plastic Kerst/Feest verlichting LED-lamp voor prikkabel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
BAI BaiColour LED Party Bulb Peer A60 E27 2W Groen 40lm 230V-240V 360° 60x108mm IP44 Plastic Kerst/Feest verlichting LED-lamp voor prikkabel
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
LED Party Bulb
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Kleurweergave-index | 70-79 |
| Kleur behuizing | Overig |
| Lengte | 108 mm |
| Kleur | Groen |
| Voet | E27 |
| Uitvoering glas/afdekking | Opaal |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Lampvorm | Peer |
| Gemiddelde nom. levensduur | 20000 h |
| Diameter | 60 mm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 2 kWh |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Filament lamp | Nee |
| Lampaanduiding | A-type |
| Min. aantal schakelcycli | 15000 |
| Nom. stroom | 35 - 35 mA |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lampvermogen | 2 - 2 W |
| Specifieke lichtstroom lamp | 20 lm/W |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | Overig |
| Lichtstroom | 40 - 40 lm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Stralingshoek | 360 - 360 ° |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Vermogensfactor | 0.27 |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 40 lm |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Materiaal van de gloeilamp | Kunststof |
| Categorieën |
E27 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Led party bulb led-lamp e27 2W peer 70LM
Artikelnummer: 20794863
Fabrikantnummer: 80100038984