Bailey Pendelarmatuur voor buiten 3M met stekker 25W K led - 143003
Artikelnummer: 22784405 | Fabrikantnummer: 143003 | EAN: 8714681430033
Omschrijving
Bailey BaiLum Deco pendelarmatuur
Het productnummer van de fabrikant is 143003. Het EAN nummer is 8714681430033. Het interne artikelnummer is 22784405.
Aanvullende informatie
BAI Hanglamp Outdoor IP44 E27 Zwart met 3M Rubberkabel 2x1.0mm² en Stekker CLII Max 25W
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
| Klasse |
Pendelarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
BaiLum E27
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Direct-/indirectaandeel apart regelbaar | Nee |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Rasteruitvoering | Geen |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Met lichtbron | Nee |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Lamphouder | E27 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Slagvastheid | IK02 |
| Reflector | Geen |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Materiaal afdekking | Zonder kap |
| Ophanging meegeleverd | Ja |
| Aantal polen | 2 |
| Aansluitwijze | Overig |
| Lengte | 55 mm |
| Diameter | 39 mm |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Pendellengte | 3000 - 3000 mm |
| Lichtverdeler | Geen |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Soort bedrading | Eindig |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | Geen |
| Geleiderdoorsnede | 0.75 mm² |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Geschikt voor lampvermogen | 1 - 25 W |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 0.5 - 0.75 mm² |
| Categorieën |
Tl montagebalken
Armaturen |
Huidige product
Bailey Pendelarmatuur voor buiten 3M met stekker 25W K led
Artikelnummer: 22784405
Fabrikantnummer: 143003