Bailey Led filament safe led-lamp e27 1W bol 827 2700K 100LM - 141885
Artikelnummer: 22407175 | Fabrikantnummer: 141885 | EAN: 8714681418857
Omschrijving
Bailey led-lamp
Het productnummer van de fabrikant is 141885. Het EAN nummer is 8714681418857. Het interne artikelnummer is 22407175.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
BAI LED Filament Safe Kogel G45 E27 1W 2700K Helder 80lm (9W) 230V-240V 320° 45x70mm P45 IP44 Stootvast Polycarbonaat Party LED-lamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
LED Filament safe
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Lengte | 70 mm |
| Kleur | Wit |
| Voet | E27 |
| Diameter | 45 mm |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 10000 h |
| Lampvorm | Bol |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 1 kWh |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 80 lm/W |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Nom. stroom | 13 - 13 mA |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Filament lamp | Ja |
| Vermogensfactor | 0.4 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lampaanduiding | P45 |
| Lichtstroom | 80 - 80 lm |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Min. aantal schakelcycli | 7500 |
| Lampvermogen | 1 - 1 W |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Kleur behuizing | Kleurloos |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Stralingshoek | 320 - 320 ° |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 80 lm |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Kunststof |
| Categorieën |
E27 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Led filament safe led-lamp e27 1W bol 827 2700K 100LM
Artikelnummer: 22407175
Fabrikantnummer: 141885