Bailey Led filament safe led-lamp e27 2W bol 827 2700K 200LM - 141886
Artikelnummer: 22407176 | Fabrikantnummer: 141886 | EAN: 8714681418864
Omschrijving
Bailey led-lamp
Het productnummer van de fabrikant is 141886. Het EAN nummer is 8714681418864. Het interne artikelnummer is 22407176.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
BAI LED Filament Safe Kogel G45 E27 2W 2700K Helder 180lm (19W) 230V-240V 320° 45x70mm P45 IP44 Stootvast Polycarbonaat Party LED-lamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
LED Filament safe
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Lengte | 70 mm |
| Kleur | Wit |
| Voet | E27 |
| Diameter | 45 mm |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 10000 h |
| Lampvorm | Bol |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 2 kWh |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 90 lm/W |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Filament lamp | Ja |
| Nom. stroom | 15 - 15 mA |
| Vermogensfactor | 0.5 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lampaanduiding | P45 |
| Lampvermogen | 2 - 2 W |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Min. aantal schakelcycli | 7500 |
| Lichtstroom | 180 - 180 lm |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 180 lm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Kleur behuizing | Kleurloos |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Stralingshoek | 320 - 320 ° |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | F |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Kunststof |
| Categorieën |
E27 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Led filament safe led-lamp e27 2W bol 827 2700K 200LM
Artikelnummer: 22407176
Fabrikantnummer: 141886