Bailey Led filament safe led-lamp e27 4W peer 827 2700K 400LM - 141887
Artikelnummer: 22407177 | Fabrikantnummer: 141887 | EAN: 8714681418871
Omschrijving
De Bailey Led filament safe led-lamp e27 4W peer 827 2700K 400LM staat gelijk aan een 40W gloeilamp.
Bailey led-lamp
Het productnummer van de fabrikant is 141887. Het EAN nummer is 8714681418871. Het interne artikelnummer is 22407177.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
BAI LED Filament Safe Peer A60 E27 4W 2700K Helder 450lm (39W) 230V-240V 320° 60x110mm IP44 Stootvast Polycarbonaat Party LED-lamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
LED Filament safe
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Lengte | 110 mm |
| Kleur | Wit |
| Voet | E27 |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 4 kWh |
| Lampvorm | Peer |
| Gemiddelde nom. levensduur | 10000 h |
| Diameter | 60 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Filament lamp | Ja |
| Nom. stroom | 29 - 29 mA |
| Lampaanduiding | A-type |
| Vermogensfactor | 0.5 |
| Specifieke lichtstroom lamp | 113 lm/W |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lampvermogen | 4 - 4 W |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Min. aantal schakelcycli | 7500 |
| Lichtstroom | 450 - 450 lm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Kleur behuizing | Kleurloos |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 450 lm |
| Stralingshoek | 320 - 320 ° |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Kunststof |
| Categorieën |
E27 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Led filament safe led-lamp e27 4W peer 827 2700K 400LM
Artikelnummer: 22407177
Fabrikantnummer: 141887