Bailey LED Filament globe Led Fil G125 e27 dim 5.9W (60W) 806LM 827 helder - 147200
Artikelnummer: 26724275 | Fabrikantnummer: 147200 | EAN: 8714681472002
Het productnummer van de fabrikant is 147200. Het EAN nummer is 8714681472002. Het interne artikelnummer is 26724275.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
LED Filament globe
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Lengte | 175 mm |
| Kleur | Wit |
| Voet | E27 |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 6 kWh |
| Lampvorm | Bol |
| Diameter | 125 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 136 lm/W |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Filament lamp | Ja |
| Min. aantal schakelcycli | 15000 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Ja |
| Lampaanduiding | Overig |
| Vermogensfactor | 0.8 |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Lichtstroom | 806 - 806 lm |
| Nom. stroom | 32 - 32 mA |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Lampvermogen | 5.9 - 5.9 W |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Kleur behuizing | Kleurloos |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 806 lm |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Stralingshoek | 320 - 320 ° |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | D |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Glas |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Bailey Tafellamp led 130MM
Artikelnummer: 21259604
Fabrikantnummer: 140640
Bailey Tafellamp led 130MM
Artikelnummer: 21259615
Fabrikantnummer: 140639
Bailey Pendant pendelarmatuur lyon 2C W K led
Artikelnummer: 21502515
Fabrikantnummer: 141480
Bailey Pendant pendelarmatuur oslo antiek 2C W K led
Artikelnummer: 21502505
Fabrikantnummer: 141470
Bailey Pendant pendelarmatuur bern concreet 2C zwart/wit W K led
Artikelnummer: 21502508
Fabrikantnummer: 141473
Bailey Pendant pendelarmatuur riga antiek 2C W K led
Artikelnummer: 21502507
Fabrikantnummer: 141472
Bailey Pendant cork e27 1.5M 2C black/white
Artikelnummer: 21502517
Fabrikantnummer: 141482
Bailey Pendant pendelarmatuur touw 2C W K led
Artikelnummer: 21502518
Fabrikantnummer: 141483
Bailey Led filament globe led-lamp e27 8W bol 827 2700K 900LM dimbaar
Artikelnummer: 21571298
Fabrikantnummer: 80100041652
Bailey Tafellamp marmeren led 100MM
Artikelnummer: 22689150
Fabrikantnummer: 142453
Bailey Tafellamp metaal led 100MM
Artikelnummer: 22689110
Fabrikantnummer: 142285
Bailey Tafellamp marmeren led 100MM
Artikelnummer: 22689149
Fabrikantnummer: 142452
Bailey BaiLum E27 Pendelarmatuur Vigo e27 zwart 1.5M 2C zwart
Artikelnummer: 23639638
Fabrikantnummer: 145664
Artikelnummer: 26724275
Fabrikantnummer: 147200