Bailey Led filament t25x85 e14 240V 4W 2700K - 80100038649
Artikelnummer: 20318243 | Fabrikantnummer: 80100038649 | EAN: 8714681386491
Omschrijving
De Bailey Led filament t25x85 e14 240V 4W 2700K staat gelijk aan een 40W gloeilamp.
Bailey ledlamp, wit, lengte 85mm, diameter 25mm, energie-efficiëntieklasse A++, 4W, voet E14, temperatuur 2700K, lichtstroom 450lm, stralingshoek 360°, gemiddelde nom. levensduur 25000u, lampvorm buis, nom. spanning 220 - 240V, nom. stroom 33mA, spanningstype AC, uitvoering glas/afdekking helder,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 80100038649. Het EAN nummer is 8714681386491. Het interne artikelnummer is 20318243.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
LED Filament Tube
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Lengte | 85 mm |
| Kleur | Wit |
| Voet | E14 |
| Diameter | 25 mm |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 4 kWh |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Filament lamp | Ja |
| Min. aantal schakelcycli | 15000 |
| Nom. stroom | 35 - 35 mA |
| Specifieke lichtstroom lamp | 113 lm/W |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Lampvermogen | 4 - 4 W |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Lampaanduiding | T25 |
| Lichtstroom | 450 - 450 lm |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Kleur behuizing | Kleurloos |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 450 lm |
| Stralingshoek | 320 - 320 ° |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Glas |
| Categorieën |
E14 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Huidige product