Bailey Led-lamp e14 4W buis eenkneeps (eenzijdige voeding) 827 2700K 400LM dimbaar - 143286
Artikelnummer: 22823881 | Fabrikantnummer: 143286 | EAN: 8714681432860
Omschrijving
De Bailey Led-lamp e14 4W buis eenkneeps (eenzijdige voeding) 827 2700K 400LM dimbaar staat gelijk aan een 40W gloeilamp.
Bailey LED Filament Tube led-lamp
Het productnummer van de fabrikant is 143286. Het EAN nummer is 8714681432860. Het interne artikelnummer is 22823881.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
BAI LED Filament Buis T25 E14 4W 2700K Helder 400lm (35W) Dimbaar 230V-240V 320° 25x85mm LED-lamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
LED Filament Tube
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Lengte | 85 mm |
| Kleur | Wit |
| Voet | E14 |
| Diameter | 25 mm |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 4 kWh |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 100 lm/W |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Filament lamp | Ja |
| Min. aantal schakelcycli | 15000 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Ja |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Lampvermogen | 4 - 4 W |
| Lichtstroom | 400 - 400 lm |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Lampaanduiding | T25 |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Nom. stroom | 20 - 20 mA |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 400 lm |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Kleur behuizing | Kleurloos |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Stralingshoek | 320 - 320 ° |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | F |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Glas |
| Categorieën |
E14 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Led-lamp e14 4W buis eenkneeps (eenzijdige voeding) 827 2700K 400LM dimbaar
Artikelnummer: 22823881
Fabrikantnummer: 143286