Bailey Big amy led-lamp e27 3W buis eenkneeps (eenzijdige voeding) 922 2200K 130LM dimbaar - 142083
Artikelnummer: 22681786 | Fabrikantnummer: 142083 | EAN: 8714681420836
Omschrijving
Bailey Big Family led-lamp, wit, lengte 185mm, diameter 30mm, energie-efficiëntieklasse A, 3W, voet E27, temperatuur 2200K, dimbaar, lichtstroom 130lm, specifieke lichtstroom lamp 40lm/W, stralingshoek 360°, gemiddelde nom. levensduur 20000u, lampvorm buis eenkneeps, lampaanduiding overig,
Het productnummer van de fabrikant is 142083. Het EAN nummer is 8714681420836. Het interne artikelnummer is 22681786.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
BAI LED Filament Big Amy T30 E27 3W 2000K 135lm (15W) Goud Dimbaar 230V-240V 920 310° 30x185mm DECO LED-lamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Big Family
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 185 mm |
| Kleur behuizing | Overig |
| Voet | E27 |
| Diameter | 30 mm |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 4 kWh |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 2000 - 2000 K |
| Nom. stroom | 30 - 30 mA |
| Filament lamp | Ja |
| Specifieke lichtstroom lamp | 45 lm/W |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Ja |
| Lampaanduiding | Overig |
| Vermogensfactor | 0.8 |
| Lampvermogen | 3 - 3 W |
| Min. aantal schakelcycli | 10000 |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Lichtstroom | 135 - 135 lm |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Stralingshoek | 310 - 310 ° |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 135 lm |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Glas |
| Categorieën |
E27 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Big amy led-lamp e27 3W buis eenkneeps (eenzijdige voeding) 922 2200K 130LM dimbaar
Artikelnummer: 22681786
Fabrikantnummer: 142083