Bailey Pendant lima e27 wood 1.5M 2C black/white - 141481
Artikelnummer: 21502516 | Fabrikantnummer: 141481 | EAN: 8714681414811
Omschrijving
Bailey pendelarmatuur
Het productnummer van de fabrikant is 141481. Het EAN nummer is 8714681414811. Het interne artikelnummer is 21502516.
Aanvullende informatie
PENDANT
BAI Hanglamp Lima E27 Hout met 1.5M Textielsnoer Zwart/Wit 2x0.75mm² en Plafondkap Zilver CLII Max 60W Max. 2.5KG
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
BAI Hanglamp Lima E27 Hout met 1.5M Textielsnoer Zwart/Wit 2x0.75mm² en Plafondkap Zilver CLII Max 60W Max. 2.5KG
| Klasse |
Pendelarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
BaiLum E27
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Direct-/indirectaandeel apart regelbaar | Nee |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Rasteruitvoering | Geen |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Met lichtbron | Nee |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Lamphouder | E27 |
| Slagvastheid | IK02 |
| Reflector | Geen |
| Lengte | 74 mm |
| Materiaal afdekking | Zonder kap |
| Ophanging meegeleverd | Ja |
| Aantal polen | 2 |
| Aansluitwijze | Overig |
| Diameter | 42 mm |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Materiaal behuizing | Hout |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Pendellengte | 1500 - 1500 mm |
| Lichtverdeler | Geen |
| Geschikt voor lampvermogen | 1 - 60 W |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Soort bedrading | Eindig |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | Geen |
| Geleiderdoorsnede | 0.75 mm² |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Kleur behuizing | Hout |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 0.5 - 0.75 mm² |
| Categorieën |
Tl montagebalken
Armaturen |
Huidige product