Bailey Led R7S led-lamp R7S 4W buis tweekneeps (tweezijdige voeding) 827 2700K 380LM - 142757
Artikelnummer: 22784389 | Fabrikantnummer: 142757 | EAN: 8714681427576
Omschrijving
De Bailey Led R7S led-lamp R7S 4W buis tweekneeps (tweezijdige voeding) 827 2700K 380LM staat gelijk aan een 40W gloeilamp.
Bailey LED R7s led-lamp
Het productnummer van de fabrikant is 142757. Het EAN nummer is 8714681427576. Het interne artikelnummer is 22784389.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
BAI LED R7s Glas 14x78mm 4W 2700K 450lm (38W) Helder 230V-240V 360° Tweekneeps LED-lamp Open armatuur aanbevolen
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
LED Linear
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Lengte | 78 mm |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 4 kWh |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Voet | R7s |
| Diameter | 14 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Filament lamp | Nee |
| Vermogensfactor | 0.5 |
| Nom. stroom | 43 - 43 mA |
| Specifieke lichtstroom lamp | 113 lm/W |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lampaanduiding | Overig |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Lampvermogen | 4 - 4 W |
| Min. aantal schakelcycli | 10000 |
| Lampvorm | Buis tweekneeps (tweezijdige voeding) |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Lichtstroom | 450 - 450 lm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Stralingshoek | 360 - 360 ° |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Kleur behuizing | Kleurloos |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 450 lm |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Glas |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Led R7S led-lamp R7S 4W buis tweekneeps (tweezijdige voeding) 827 2700K 380LM
Artikelnummer: 22784389
Fabrikantnummer: 142757