Bailey Led R7S led-lamp R7S 6W buis tweekneeps (tweezijdige voeding) 827 2700K 680LM dimbaar - 142580
Artikelnummer: 22718491 | Fabrikantnummer: 142580 | EAN: 8714681425800
Omschrijving
De Bailey Led R7S led-lamp R7S 6W buis tweekneeps (tweezijdige voeding) 827 2700K 680LM dimbaar staat gelijk aan een 60W gloeilamp.
Bailey led-lamp, wit, lengte 78mm, diameter 28mm, energie-efficiëntieklasse A++, 6W, voet R7s, temperatuur 2700K, dimbaar, lichtstroom 680lm, specifieke lichtstroom 113lm/W, stralingshoek 360°, gemiddelde nom. levensduur 25000u, lampvorm buis tweekneeps, lampaanduiding overig,
Het productnummer van de fabrikant is 142580. Het EAN nummer is 8714681425800. Het interne artikelnummer is 22718491.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
BAI LED R7s 28x78mm 6W 2700K 680lm (53W) Dimbaar 230V-240V 360° Tweekneeps LED-lamp Open armatuur aanbevolen
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
LED Linear
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Lengte | 78 mm |
| Kleur | Wit |
| Diameter | 28 mm |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 6 kWh |
| Voet | R7s |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Nom. stroom | 30 - 30 mA |
| Filament lamp | Nee |
| Min. aantal schakelcycli | 12500 |
| Specifieke lichtstroom lamp | 113 lm/W |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Ja |
| Lampaanduiding | Overig |
| Lampvermogen | 6 - 6 W |
| Lampvorm | Buis tweekneeps (tweezijdige voeding) |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Lichtstroom | 680 - 680 lm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Stralingshoek | 360 - 360 ° |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 680 lm |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Led R7S led-lamp R7S 6W buis tweekneeps (tweezijdige voeding) 827 2700K 680LM dimbaar
Artikelnummer: 22718491
Fabrikantnummer: 142580