Bailey Baispot led-lamp gu5,3 5W reflector 760 6000K 340LM - 80100033361
Artikelnummer: 20209238 | Fabrikantnummer: 80100033361 | EAN: 8714681333617
Omschrijving
De Bailey Baispot led-lamp gu5,3 5W reflector 760 6000K 340LM staat gelijk aan een 40W gloeilamp.
Bailey BaiSpot led-lamp, wit, lengte 46mm, diameter 50mm, energie-efficiëntieklasse A, 5W, voet GU5.3, temperatuur 6000K, lichtstroom 340lm, specifieke lichtstroom 68lm/W, stralingshoek 30°, gemiddelde nom. levensduur 35000u, lampvorm reflector, lampaanduiding MR16, nom. spanning 10 - 30V,
Het productnummer van de fabrikant is 80100033361. Het EAN nummer is 8714681333617. Het interne artikelnummer is 20209238.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Bailey BaiSpot LED LV Reflector MR16 GU5.3 5W 6000K 30D Daglicht 340lm 10-30V DC of 12V/AC CRI70-79 50x46mm, LED-lamp
BAI BaiSpot LED Reflector MR16 GU5.3 24V-28V/DC of 12V AC/DC 5W 6400K 30° 420lm (35W) 50x46mm LED-lamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
BAI BaiSpot LED Reflector MR16 GU5.3 24V-28V/DC of 12V AC/DC 5W 6400K 30° 420lm (35W) 50x46mm LED-lamp
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
BaiSpot LED LV GU5.3
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Spanningstype | DC |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 46 mm |
| Kleur behuizing | Overig |
| Diameter | 50 mm |
| Voet | GU5,3 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 5 kWh |
| Lampvorm | Reflector |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 20000 h |
| Lichtsterkte | 670 cd |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Uitvoering glas/afdekking | Prisma |
| Specifieke lichtstroom lamp | 84 lm/W |
| Filament lamp | Nee |
| Min. aantal schakelcycli | 15000 |
| Lampaanduiding | MR16 |
| Nom. spanning | 10 - 30 V |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lampvermogen | 5 - 5 W |
| Vermogensfactor | 1 |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | Overig |
| Lichtstroom | 420 - 420 lm |
| Kleurtemperatuur | 6400 - 6400 K |
| Nom. stroom | 417 - 417 mA |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 420 lm |
| Stralingshoek | 30 - 30 ° |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | F |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Daglicht wit > 5300 K |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Baispot led-lamp gu5,3 5W reflector 760 6000K 340LM
Artikelnummer: 20209238
Fabrikantnummer: 80100033361