Bailey Baispot led-lamp gu5,3 5W reflector 830 3000K 290LM - 80100040419
Artikelnummer: 21023495 | Fabrikantnummer: 80100040419 | EAN: 8714681404195
Omschrijving
De Bailey Baispot led-lamp gu5,3 5W reflector 830 3000K 290LM staat gelijk aan een 60W gloeilamp.
Bailey ledlamp
Het productnummer van de fabrikant is 80100040419. Het EAN nummer is 8714681404195. Het interne artikelnummer is 21023495.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Bailey BaiSpot LED LV Reflector MR16 GU5.3 10-30V/DC of 12V/AC 5W 3000K 30D Warmwit 290lm CRI80-89 50x50mm, LED-lamp
BAI BaiSpot LED Reflector MR16 GU5.3 10V-12V-24V-28V/DC of 12V AC/DC 5W 3000K 30° 530lm (50W) 50x50mm LED-lamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
BAI BaiSpot LED Reflector MR16 GU5.3 10V-12V-24V-28V/DC of 12V AC/DC 5W 3000K 30° 530lm (50W) 50x50mm LED-lamp
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
BaiSpot LED LV GU5.3
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Spanningstype | DC |
| Kleur | Wit |
| Lichtsterkte | 1100 cd |
| Kleur behuizing | Overig |
| Lengte | 50 mm |
| Diameter | 50 mm |
| Voet | GU5,3 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 5 kWh |
| Lampvorm | Reflector |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Uitvoering glas/afdekking | Prisma |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Filament lamp | Nee |
| Nom. stroom | 380 - 380 mA |
| Min. aantal schakelcycli | 15000 |
| Lampaanduiding | MR16 |
| Nom. spanning | 10 - 30 V |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 106 lm/W |
| Lampvermogen | 5 - 5 W |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | Overig |
| Lichtstroom | 530 - 530 lm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Stralingshoek | 30 - 30 ° |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 530 lm |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Baispot led-lamp gu5,3 5W reflector 830 3000K 290LM
Artikelnummer: 21023495
Fabrikantnummer: 80100040419