Bailey Robust led ball 20W 230V - 141164
Artikelnummer: 21381555 | Fabrikantnummer: 141164 | EAN: 8714681411643
Omschrijving
Bailey bouwlamp
Het productnummer van de fabrikant is 141164. Het EAN nummer is 8714681411643. Het interne artikelnummer is 21381555.
Aanvullende informatie
BAI RoBust LED Ball 20W 4000K 2400lm 230V IP54 IK10 CLI Werklamp 5m met stekker Kabelhaspel Montagehaak Bouwlamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
| Klasse |
Bouwlamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Robust LED work
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Met contactdoos | Ja |
| Slagvastheid | IK09 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Aantal polen | 2 |
| Diepte | 236 mm |
| Hoogte | 244 mm |
| Breedte | 237 mm |
| Max. systeemvermogen | 20 W |
| Lengte aansluitkabel | 5 m |
| Met statiefhouder | Nee |
| Nom. spanning | 230 - 230 V |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Geschikt voor lampvermogen | 20 - 20 W |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Soort bedrading | Incl. doorgangsbedrading |
| Geleiderdoorsnede | 1 mm² |
| Met wieltjes | Nee |
| Flikkerende waarde Pst LM | 1 |
| Stroomvoorziening | Netvoeding |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | 0.4 |
| Met bescherming | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Met statief | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 2400 - 2400 lm |
| Aansluitwijze | Aansluitsnoer met stekker |
| Categorieën | Gereedschap |
Huidige product