Bailey RoBust LED corn Robust Led corn mobile 60W 4000K 7200LM ip64 1.8M - 146548
Artikelnummer: 24172844 | Fabrikantnummer: 146548 | EAN: 8714681465486
Het productnummer van de fabrikant is 146548. Het EAN nummer is 8714681465486. Het interne artikelnummer is 24172844.
| Klasse |
Bouwlamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Robust LED corn
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met contactdoos | Nee |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Slagvastheid | IK08 |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Breedte | 130 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP64 |
| Kleur behuizing | Oranje |
| Aantal polen | 3 |
| Hoogte | 233 mm |
| Max. systeemvermogen | 60 W |
| Met statiefhouder | Ja |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Geschikt voor lampvermogen | 60 - 60 W |
| Lengte aansluitkabel | 1.8 m |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 50000 h |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Geleiderdoorsnede | 0.75 mm² |
| Soort bedrading | Incl. doorgangsbedrading |
| Met wieltjes | Nee |
| Stroomvoorziening | Netvoeding |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | 0.1 |
| Met bescherming | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Flikkerende waarde Pst LM | 0.4 |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Met statief | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 260 V |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Materiaal beschermhoes | Aluminium |
| Aansluitwijze | Aansluitsnoer met stekker |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 7200 - 7200 lm |
| Categorieën | Gereedschap |
Artikelnummer: 24172844
Fabrikantnummer: 146548