Bailey Spiraled led-lamp e27 6W reflector 922 2200K 260LM dimbaar - 80100039429
Artikelnummer: 20854520 | Fabrikantnummer: 80100039429 | EAN: 8714681394298
Omschrijving
De Bailey Spiraled led-lamp e27 6W reflector 922 2200K 260LM dimbaar staat gelijk aan een 25-30W gloeilamp.
Bailey Spiraled ledlamp, 6W
Het productnummer van de fabrikant is 80100039429. Het EAN nummer is 8714681394298. Het interne artikelnummer is 20854520.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Bailey spiraled Gold Theo R125 E27 6W 2200K Goud Extra Warmwit 260lm Dimbaar 220-240V/AC CRI90-100 280D 125x165mm, Lichtbron decoratief, Vintage Retro Look, LED Filament lamp
BAI spiraled Gold Theo R125 E27 5W 1900K Goud 200lm (20W) Dimbaar 230V-240V 919 280° 125x165mm DECO LED Filament lamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
BAI spiraled Gold Theo R125 E27 5W 1900K Goud 200lm (20W) Dimbaar 230V-240V 919 280° 125x165mm DECO LED Filament lamp
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Spiraled filament
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Lengte | 165 mm |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Kleur | Goud |
| Voet | E27 |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 5 kWh |
| Lampvorm | Reflector |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Diameter | 125 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 40 lm/W |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Nom. stroom | 30 - 30 mA |
| Filament lamp | Ja |
| Min. aantal schakelcycli | 100000 |
| Kleurtemperatuur | 1900 - 1900 K |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Ja |
| Vermogensfactor | 0.8 |
| Lampvermogen | 5 - 5 W |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Lichtstroom | 200 - 200 lm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 200 lm |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Kleur behuizing | Kleurloos |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Stralingshoek | 280 - 280 ° |
| Lampaanduiding | R125 |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Glas |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Spiraled led-lamp e27 6W reflector 922 2200K 260LM dimbaar
Artikelnummer: 20854520
Fabrikantnummer: 80100039429