Bailey Wandbeugel accessoire wandmontage hout 245x35x245mm bruin - 142297
Artikelnummer: 22689121 | Fabrikantnummer: 142297 | EAN: 8714681422977
Het productnummer van de fabrikant is 142297. Het EAN nummer is 8714681422977. Het interne artikelnummer is 22689121.
Muurbevestiging Hout met verstelbare arm 24.5 cm voor hanglampen
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Accessories
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 35 mm |
| Lengte | 245 mm |
| Transparant | Nee |
| Materiaal | Overig |
| Kleur | Bruin |
| Hoogte | 245 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Wandbeugel |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Categorieën | Armaturen |
Artikelnummer: 22689121
Fabrikantnummer: 142297