Bailey Wandbeugel accessoire wandmontage hout 245x35x245mm wit - 142298
Artikelnummer: 22689122 | Fabrikantnummer: 142298 | EAN: 8714681422984
Omschrijving
Bailey Accessories mech. toebeh. verlichtingsarmatuur
Het productnummer van de fabrikant is 142298. Het EAN nummer is 8714681422984. Het interne artikelnummer is 22689122.
Aanvullende informatie
Dit armatuur is niet zomaar een muurbevestiging: het is een oplossing om elke soort hanglamp mooi aan de muur te bevestigen met maximale flexibiliteit. De kabel gaat niet door een gaatje maar kan mooi geklemd worden aan het einde vd houten arm (neus). De arm is in hoogte verstelbaar op drie verschillende standen. Met dit armatuur kunt u lampen met of zonder lampenkap ophangen met een doorsnede tot 50 cm.
Muurbevestiging Hout Wit met verstelbare arm 24.5 cm voor hanglampen
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
Muurbevestiging Hout Wit met verstelbare arm 24.5 cm voor hanglampen
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Accessories
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Breedte | 35 mm |
| Lengte | 245 mm |
| Transparant | Nee |
| Materiaal | Overig |
| Hoogte | 245 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Wandbeugel |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Categorieën | Armaturen |
Huidige product
Bailey Wandbeugel accessoire wandmontage hout 245x35x245mm wit
Artikelnummer: 22689122
Fabrikantnummer: 142298