Bega Bollard paal - 99620
Artikelnummer: 23572087 | Fabrikantnummer: 99620 | EAN: 4044017248341
Het productnummer van de fabrikant is 99620. Het EAN nummer is 4044017248341. Het interne artikelnummer is 23572087.
| Klasse |
Standaard voor tuin-/voetpadverlichtingsarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Breedte | 140 mm |
| Kleur | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Getrapte vorm | Nee |
| Met grondplaat | Nee |
| Hoogte | 655 mm |
| Conisch toelopend | Nee |
| Buisdiameter | 140 mm |
| Boogvormig | Nee |
| Categorieën | Armaturen |
Bega Adapter tuinverlichting accessoire grondstuk RVS 95x95x400mm
Artikelnummer: 23571057
Fabrikantnummer: 70894