Behuizing, 2-voudig, hoog design, opbouw, A.8, nachtzwart mat - WAD8210BM
Artikelnummer: 26684546 | Fabrikantnummer: WAD8210BM | EAN: 3250610074862
Het productnummer van de fabrikant is WAD8210BM. Het EAN nummer is 3250610074862. Het interne artikelnummer is 26684546.
| Klasse |
Opbouwbak inbouwschakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
A.8
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 88 mm |
| Kleur | Zwart |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Diepte | 54 mm |
| Vorm | Rechthoekig |
| Transparant | Nee |
| Slagvast | Nee |
| Aantal eenheden | 2 |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 2 |
| Met kanaalinvoering | Ja |
| Samenstelling | Opbouwbak |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| Met kabelinvoer | Ja |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9005 |
| Hoogte | 159 mm |
| Met afdekraam | Ja |
| Achterinvoer | Ja |
| Aantal invoeren | 3 |
| Met wartelinvoering | Nee |
| Geschikt voor modulair schakelmateriaal | Nee |
| Kruislingse kabelgoot | Nee |
| Voldoet aan BS 4662 | Nee |
| Tafelmodel | Nee |
| Met installatiebuis inlaat | Ja |
| Aantal aardingsklemmen | 0 |
| Geschikt voor montage over bestaande inbouwdoos | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Geschikt voor schakelmateriaal met max. breedte | mm |
| Geschikt voor schakelmateriaal met max. hoogte | mm |
| Geschikt voor schakelmateriaal met max. diepte | mm |
| Diameter | mm |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Hager A.x/C.x Folie Voor led-signaalinzetstuk, met "rolstoel"-symbool, A.X/C.X
Artikelnummer: 26684404
Fabrikantnummer: WAA4093
Hager A.x/C.x Folie Voor led-signaalinzetstuk, met "mannelijk" symbool, A.X/C.X
Artikelnummer: 26684405
Fabrikantnummer: WAA4091
Hager A.x/C.x Folie Voor led-signaalinzetstuk, met "vrouwelijk" symbool, A.X/C.X
Artikelnummer: 26684406
Fabrikantnummer: WAA4092
Hager A.x/C.x Tweekleurige Folie voor led-signaalinzetstuk, met symbool, A.X/C.X
Artikelnummer: 26684416
Fabrikantnummer: WAA4094
Hager A.x/C.x Tweekleurige Folie led-signaalinzetstuk, wacht/enter-SYMB., A.X/C.X
Artikelnummer: 26684442
Fabrikantnummer: WAA4095
Hager A.x/C.x Centraalplaat Voor usb-C-contactdoos, A.X/C.X, nachtzwart mat
Artikelnummer: 26684606
Fabrikantnummer: WAF1511BM
Hager A.x/C.x Centraalplaat Voor usb-C-contactdoos, A.X/C.X, lichtwit mat
Artikelnummer: 26684609
Fabrikantnummer: WAF1511WM
Hager A.x/C.x Centraalplaat Voor usb-C-contactdoos, A.X/C.X, lichtwit glanzend
Artikelnummer: 26684612
Fabrikantnummer: WAF1511WG
Hager A.x/C.x Centraalplaat Voor usb-C-contactdoos, A.X/C.X, antraciet
Artikelnummer: 26684614
Fabrikantnummer: WAF1511AT
Hager A.x/C.x Centraalplaat Voor usb-C-contactdoos, A.X/C.X, titaan
Artikelnummer: 26684616
Fabrikantnummer: WAF1511TA
Hager A.x/C.x Centraalplaat Voor usb-C-contactdoos, A.X/C.X, nachtzwart glanzend
Artikelnummer: 26684622
Fabrikantnummer: WAF1511BG
Dubbele Schuko-wandcontactdoos, afdekraam, bedr., STK.KL., A.1, ZW.mat
Artikelnummer: 26684684
Fabrikantnummer: WAS2123BM
Dubbele Schuko-wandcontactdoos, afdekraam, bedr., STK.KL., A.1, witgl.
Artikelnummer: 26684685
Fabrikantnummer: WAS2123WG
Dubbele Schuko-wandcontactdoos, afdekraam, bedr., STK.KL., A.1, ZW.GL.
Artikelnummer: 26684686
Fabrikantnummer: WAS2123BG
Dubbele Schuko-wandcontactdoos, afdekraam, bedr., STK.KL., A.1, witmt.
Artikelnummer: 26684687
Fabrikantnummer: WAS2123WM
Dubbele Schuko-wandcontactdoos, afdekraam, bedr., STK.KL., A.1, titaan
Artikelnummer: 26684692
Fabrikantnummer: WAS2123TA
Dubbele Schuko-wandcontactdoos, hoog, A.1, antraciet
Artikelnummer: 26684694
Fabrikantnummer: WAS2175AT
Dubbele Schuko-wandcontactdoos, vlak, A.1, lichtwit mat
Artikelnummer: 26684696
Fabrikantnummer: WAS2170WM
Dubbele Schuko-wandcontactdoos, hoog, A.1, nachtzwart glanzend
Artikelnummer: 26684698
Fabrikantnummer: WAS2175BG
Dubbele Schuko-wandcontactdoos, afdekraam, bedr., STK.KL., A.1, antr.
Artikelnummer: 26684699
Fabrikantnummer: WAS2123AT
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 26684546
Fabrikantnummer: WAD8210BM