Hager Berker Integro Flow inbouwdoos Ø49mm, 45,5mm inbouwdiepte met dubbele trekontlasting grijs - 91883
Artikelnummer: 10989550 | Fabrikantnummer: 91883 | EAN: 4011334053897
Het productnummer van de fabrikant is 91883. Het EAN nummer is 4011334053897. Het interne artikelnummer is 10989550.
Inbouwdoos Ø 49 mm, diep, grijs, met één dubbele trekontlasting
- Moeilijk ontvlambaar, conform VDE 0606-1
- Leidingdoorsnede: max. 12 mm
- Inbouwdiepte: 45,5 mm
- Trekontlasting niet voor vlakke kabels geschikt.
- Met twee kabelinvoeren aan de achterzijde
- Één opening uitbreekbaar
| Klasse |
Doos voor montage in de wand/plafond
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager Berker
Toon alle producten van Hager Berker |
| Serie |
Integro
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Vorm | Rond |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlaktebescherming | Geen (onbehandeld) |
| Kleur | Grijs |
| Met schroeven | Nee |
| Aantal invoeren | 2 |
| Winddicht | Nee |
| Bevestiging schakelmateriaal | Schroeven |
| Met afscherming | Nee |
| Met nagelstrip | Nee |
| Koppelbaar | Nee |
| Functiebehoud | Geen |
| Voor buisdiameter | Overig |
| Buisvergrendeling | Nee |
| Uitgerust met | Geen |
| Geschikt voor kabeldiameter | 12 mm |
| Diameter | 49 mm |
| Uitvoering | 1-voudig |
| Breedte | 49 mm |
| Verzegelbaar | Nee |
| Max. aderdoorsnede | 2.5 mm² |
| Klem met vaste positie | Nee |
| Achterinvoer | Ja |
| Deksel | Geen |
| Montagewijze | Holle wand |
| Bouwvorm | Overig |
| Armatuurhaakbevestiging | Nee |
| Voor aantal inbouwsokkels | 1 |
| Spruit | Overig |
| Inwendige diepte | 45.5 mm |
| Diepte | 45.5 mm |
| Dekselbevestiging | N.v.t. |
| Aantal polen klem | 0 |
| Categorieën |
Dozen deksels en toebehoren
Installatiemateriaal |
Hager Berker
» Meer informatie over Hager BerkerArtikelnummer: 10989550
Fabrikantnummer: 91883