Hager Berker Integro Flow afdekraam met klapdeksel antraciet mat - 918282505
Artikelnummer: 10988557 | Fabrikantnummer: 918282505 | EAN: 4011334239789
Het productnummer van de fabrikant is 918282505. Het EAN nummer is 4011334239789. Het interne artikelnummer is 10988557.
Afdekraam met klapdeksel, antraciet mat
- Voor de afdekking van wandcontactdozen
| Klasse |
Afdekraam schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager Berker
Toon alle producten van Hager Berker |
| Serie |
Integro
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlaktebescherming | Geen (onbehandeld) |
| Transparant | Nee |
| Aantal eenheden | 1 |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Kwaliteitsklasse | Thermoplast |
| Met klapdeksel | Ja |
| Kleur | Antraciet |
| RAL-nummer | 7021 |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| Geschikt voor wandgoot | Ja |
| Bevestigingswijze | Klembevestiging |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Ja |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Bondige uitvoering | Nee |
| Aantal eenheden verticaal | 1 |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Ja |
| Aantal eenheden horizontaal | 1 |
| Inbouwhoogte | 0 mm |
| Hoogte | 59.5 mm |
| Breedte | 59.5 mm |
| Diepte | 17.9 mm |
| Aantal modules verticaal (bij modulair systeem) | 0 |
| Aantal modules horizontaal (bij modulair systeem) | 0 |
| Diameter boring (gaten) | 42.5 mm |
| Categorieën |
Antraciet
Integro Hager berker Schakelmateriaal |
Hager Berker
» Meer informatie over Hager BerkerArtikelnummer: 10988557
Fabrikantnummer: 918282505