Hager Berker B.7 afdekraam 3-voudig antraciet mat - 10136626
Artikelnummer: 10708834 | Fabrikantnummer: 10136626 | EAN: 4011334376682
Het productnummer van de fabrikant is 10136626. Het EAN nummer is 4011334376682. Het interne artikelnummer is 10708834.
| Klasse |
Afdekraam schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 90 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlaktebescherming | Geen (onbehandeld) |
| Met klapdeksel | Nee |
| Transparant | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Kwaliteitsklasse | Thermoplast |
| Kleur | Antraciet |
| Aantal eenheden | 3 |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 7021 |
| Breedte | 232 mm |
| Bevestigingswijze | Klembevestiging |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Ja |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Ja |
| Geschikt voor wandgoot | Nee |
| Aantal eenheden verticaal | 3 |
| Aantal eenheden horizontaal | 3 |
| Inbouwhoogte | 56 mm |
| Diameter boring (gaten) | 0 mm |
| Diepte | 9.6 mm |
| Aantal modules verticaal (bij modulair systeem) | 0 |
| Aantal modules horizontaal (bij modulair systeem) | 0 |
| Inbouwbreedte | 52 mm |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over Hager